Pszczółki

tel: 506 303 909, 502 649 966

Covid

Szanowni Państwo

W związku z pozytywnym wynikiem na Covid-19 jednego z pracowników Samorządowego Przedszkola w Zegrzu, wychowawcy oraz część dzieci z oddziału "Zajączki", które przybywały w dniu 05.02.2021r., zostali objęci kwarantanną do dnia 15.02.2021 r. Pozostałe oddziały, nauczyciele oraz pracownicy obsługi pracują zgodnie z organizacją pracy przedszkola.

Szanowni Państwo

W związku z pozytywnym wynikiem na Covid-19 jednego z pracowników Samorządowego Przedszkola w Zegrzu, Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego  w Legionowie z dnia 21.10.2020 r. nauczyciele  i pracownicy obsługi oraz część dzieci z oddziału "Pszczółki" została objęta kwarantanną do dnia 25.10.2020 r. Pozostałe oddziały, nauczyciele oraz pracownicy obsługi pracują zgodnie z organizacją pracy przedszkola.

Linki