Pszczółki
Krasnoludki
owl2
zając

Samorządowe Przedszkole w Zegrzu

Samorządowe Przedszkole w Zegrzu
ul. Oficerska 2
05-131 Zegrze

tel: 506 303 909, 502 649 966

Zajęcia z logopedą

Poniżej wklejam link do ciekawych miejsc w sieci, gdzie znajdą Państwo ćwiczenia logopedyczne na każdą okazję. Są to ćwiczenia utrwalające konkretne głoski, jak również ćwiczenia aparatu artykulacyjnego. Niektóre strony są niestety płatne. Jest również mnóstwo bezpłatnych propozycji. Proszę pamiętać, że dzieci z sepelnieniem międzyzębowym (czyli wystawiające język przy głoskach sz, ż, cz, dż; s, z, c, dz; ś, ź, ć, dź) nie powinny wykonywać ćwiczeń na zewnątrz jamy ustnej. Miłej zabawy

http://www.logozabawy.pl/2020/03/2020-odswiezona-lista-internetowych.html?fbclid=IwAR3SFxr2tio1xgVFM0oS1xkfq2IY-cabKMC2hRWw3-UJ8KaaCKmyHhR-u8g

 

Drodzy Rodzice

Jeżeli ktoś potrzebuje materiałów do ćwiczeń logopedycznych to proszę o kontakt z p. Grażynką - logopedką,   gw.logopeda@interia.pl   lub dołączyć na grupę Facebook  www.facebook.com/groups/821535801623738/ 

Linki

 


× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.