Konkurs "Kwiaty na dzień matki"

Ogromne gratulacje dla Hanny Michalak za zajęcie drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Kwiaty na dzień matki”. Praca została wykonana pod nadzorem pani Wioletty Kułaga.

Leśna akademia w moich snach i marzeniach

Praca Hanny Michalak z grupy „Ważki” wykonana pod kierunkiem pani Wioletty Kułaga zajęła pierwsze miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie zatytuowanym „Leśna akademia w moich snach i marzeniach” organizowanym przez przedszkole w Woli Kiełpińskiej. Również w tym samym konkursie w kategorii 5-6 latki drugie miejsce zajęła Klaudia Taflńska z grupy „Motylki”, która wykonanała pracę pod kierunkiem pani Katarzyny Zajączkowskiej, oraz Stanisław Kułaga z grupy „Rybki” który otrzymał wyróżnienie za pracę pod kirunkiem pani Wioletty Kułaga. Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych

Wyróżnienie w gminnym konkursie
pt. "Motyw wielkanocny"

Dwójka naszych podopiecznych- Maja Więcek z grupy „Motylki” i Stanisław Szymborski z grupy „Rybki”została wyróżniona w gminnym konkursie plastycznym pt. „Motyw Wielkanocny”. Gratulujemy! Prace powstały pod kierunkiem Katarzyny Zajączkowskiej i Katarzyny Grzelak.

Wyróżńienie w powiatowym konkursie
"Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

Grupa Ważki otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym pt. Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole miejskie nr.6 Tęczowa Szóstka w Legionowie. Praca powstała pod kierunkiem pani Wioletty Kułaga.

Wyróżńienie w konkursie plastycznym
"Wielkanocna ekologiczna pisanka"

Dzieci z grupy „Motyli” otrzymały wyróżnienie w VIII edycji konkursu plastycznego „Wielkanocna Ekologiczna pisanka” zorganizowanego dla Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach podstawowych z powiatu legionowskiego pod patronatem Wójta Gminy Jabłonna. Praca powstała pod kierunkiem pani Katarzyny Zajączkowskiej.

„Magia Świąt Bożego Narodzenia”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w gminnym konkursie plastycznym „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Wśród zgłoszonych prac jury zdecydowało o przyznaniu: Helena Kułaga -III miejsce, Julia Dziedzic- wyróżnienie. Gratulujemy talentu i dziękujemy za udział.

KODOWANIE - październik 2021

Tydzień kodowania już za nami. Udział w akcji brały dzieci z grupy III „Ważki” na czele z panią Martą Jaszczura. Działanie to udowodniło nam że kodowanie i programowanie nie musi być trudne. Życzymy dalszych sukcesów w nauce.